Michael Michaud

Maikla Mišo (Michael Michaud) radītā rotaslietu kolekcija Michael Michaud Jewellery Collection ir visā pasaulē atzīta botānisko rotaslietu kolekcija. Tā iemieso dabas skaistumu un izsmalcinātību vieglas patinas klātās bronzas rotaslietās ar pērļu, pērlīšu, koraļļu un akmeņu akcentiem. Dizainera rūpība, veidojot sīkās detaļas, ļāvusi radīt reālistiskas botāniskās rotaslietas.

Šīs unikālās rotaslietas tiek radītas, izgatavojot veidnes tieši no botāniskiem elementiem, tāpat kā tas tiek darīts ar vasku. Izmantojot tradicionālo vaska metodi, vispirms ar rokām tiek izgatavots vaska modelis, bet Maikls Mišo vaska modeļa vietā izmanto īstu lapu, zariņu vai ziedu. Lejamveidne tiek izveidota ap botānisko elementu, kas karsēšanas procesā sadeg, atstājot izsmalcinātu siluetu.

Michael Michaud Jewellery rotaslietas ir izslavētas ar skaistumu un to autora meistarību, tās tiek izstādītas pasaules smalkākajos muzejos, galerijās un specializētajos veikalos. Daudzas kolekcijas ir nodotas tādu muzeju pārziņā kā Viktorijas un Alberta muzejs, Čikāgas Mākslas institūts, Nacionālā mākslas galerija un Versaļas pils.

Mākslinieks Maikls Mišo mācījies Ročesteras Tehnoloģiju institūta prestižajā Amerikas amatnieku skolā pie dizaineriem Hansa Kristensena (Hans Christenson) un Gerija Grifina (Gary Griffin) un kļuvis par lejamveidņu gatavošanas un izmantošanas ekspertu. Pēc skolas absolvēšanas 1980. gadā Maikls Mišo turpināja pilnveidot savas prasmes, strādājot pie rotaslietu dizaineriem Ņujorkas apgabalā. 1991. gadā viņš strādāja Ņujorkas ziedu rajonā un dzīvoja skaistajos Konektikutas laukos – viņa dabas skaistuma mīlestība un aizrautība ar rotaslietām drīz palīdzēja radīt Michael Michaud Jewellery.

Visas Michael Michaud Jewellery rotaslietas ir izgatavotas ar rokām Ņujorkā, ASV.